Mustafa Kemal Mahallesi Barış Sitesi 2104. Sk. No:1 Çankaya / Ankara      0 312 285 88 67 - 0 312 285 53 29      im-kon@hotmail.com                                        14 NİSAN'DAKİ ATO SEÇİMLERİYLE İLGİLİ İMKON'UN TANITIM VİDEOSU

 

GÜÇLÜ BAŞKANLIK SİSTEMİ SEKTÖRÜN SORUNLARINA ÇARE OLACAKTIR!

İmkon

-ARTIK SEÇİMLER GERİDE KALDI, ZAMAN BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE ÜLKEMİZİ KALKINDIRMA ZAMANIDIR.

 

-İNŞAAT SEKTÖRÜ OLARAK UMUDUMUZ; GÜÇLÜ BAŞKANLIK SİSTEMİ İNŞAAT SEKTÖRÜNÜN SORUNLARINA ÇARE OLACAKTIR.

 

-BİZLER İMKON OLARAK GÜÇLÜ YÖNETİM MODELİ VE İSTİKRARDAN YANAYIZ.

 

-SEÇİMLER GERİDE KALDI, BAHANE YOK; ARTIK ÇALIŞMA ZAMANI!

 

-YENİ BAŞKANLIK MODELİNDE SEKTÖRE DAİR YAPISAL REFORMLAR BEKLİYORUZ.

 

İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu (İMKON) Genel Başkanı ve TOBB Türkiye İnşaat Müteahhitleri Meclis Başkanı Sn. Tahir Tellioğlu, 24 Haziran Başkanlık ve milletvekili seçimlerine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

 

İMKON Genel Başkanı Sn. Tahir Tellioğlu, değerlendirmesinde şu ifadelere de yer verdi:

 

Ülkemiz demokrasinin gereği olarak dün ilkini gerçekleştirdiğimiz Başkanlık seçimi ve milletvekili seçimlerinin öncelikle ülkemize, milletimize ve ekonomimize hayırlı olmasını diliyorum. Başta yeni Devlet Başkanımız Sn. RECEP TAYYİP ERDOĞAN, Meclis’e girmeye hak kazanan milletvekillerimizi ve siyasi partilerimizi demokrasimize verdiği katkılardan dolayı tebrik ediyorum. 

 

Artık seçimler geride kalmıştır. Zaman birlik ve beraberlik içerisinde ülkemizi kalkındırma zamanıdır. Yeni Devlet Başkanımız ve kurulacak yeni Hükümet modelimizden talebimiz; ekonomimizi ve inşaat sektörünü daraltan problem ve engelleri yapısal reformlarla ortadan kaldırmaktır.

 

Bize düşende kaldığımız yerden daha fazla çalışarak ülkemizi kalkındırmaktır. Güçlü başkanlık sisteminin inşaat sektörünün ve ekonomimizin önündeki engelleri daha kolay çözeceğine ve sektöre daha güçlü destek vereceğine inanıyoruz. Muhalefetinde artık seçim sonuçlarını amasız ve itirazsız bir şekilde demokrasinin gereği olarak kabullenmeleri ve nerede hata yaptıklarını gözden geçirmeleri gerekmektedir.

 

Bizler iş dünyası olarak; güçlü yönetim modeli ve istikrardan yanayız; çok şükür milletimizin bizlere verdiği bu fırsatı iyi ve yerinde kullanmamız milletimizin de haklı olarak beklentisidir.

 

Bu amaçla hepimiz üzerine düşeni yapmalı; istikrarın verdiği avantaj ve moralle ülkemizi daha çok çalışarak, güçlü ve müreffeh seviyeye el birliğiyle taşımalıyız.

 

Tekrar 24 Haziran seçimlerinin ülkemize ve milletimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyoruz.   

 

Saygılarımızla kamuoyuna duyurulur.

 

25.06.2018

İletişim : Mustafa Kemal Mah. Barış Sitesi 2104. Sk. No:1 Çankaya/Ankara 0312 285 88 67 - 0312 285 53 29 im-kon@hotmail.com